ADC12C080CISQE/NOPB
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ADC12C080CISQE/NOPB
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC ADC 12BIT 80MSPS 32WQFN
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
ADC12C080CISQE/NOPB specifikacijos
Dalies numeris ADC12C080CISQE/NOPB Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4681 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas, skaitmeninis 2.4 V ~ 3.6 V Įtampa - tiekimas, analoginis 2.7 V ~ 3.6 V
Tiekėjo prietaisų paketas 32-WQFN (5x5) Serija -
Atrankos norma (per sekundę) 80M Nuorodos tipas External, Internal
Santykis - S / H: ADC 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 32-WFQFN Exposed Pad Kiti vardai ADC12C080CISQE/NOPBTR
ADC12C080CISQETR
ADC12C080CISQETR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Įėjimų skaičius 1
Bitų skaičius 12 A / D keitiklių skaičius 1