74LVCH16541ADGGRE4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVCH16541ADGGRE4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
74LVCH16541ADGGRE4 specifikacijos
Dalies numeris 74LVCH16541ADGGRE4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUF NON-INVERT 3.6V 48TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81662 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TSSOP
Serija 74LVCH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Logikos tipas Buffer, Non-Inverting "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA Bazinės dalies numeris 74LVCH16541