74LVCH16540ADGVRG4
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVCH16540ADGVRG4
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
74LVCH16540ADGVRG4 specifikacijos
Dalies numeris 74LVCH16540ADGVRG4 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 3.6V 48TVSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5215 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.65 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 48-TVSOP
Serija 74LVCH Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 48-TFSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Elementų skaičius 2
Bitų vienam elementui skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 48-TVSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA