83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8--83S48--CI
Duomenų lapai: 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8--83S48--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3216 pcs Duomenų lapas 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8.pdf
Plotis - apskritai 4.000" (101.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 6.500" (165.10mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole