80-CBSFN-5.0X5.0X1.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
80-CBSFN-5.0X5.0X1.2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2--80S20--CIR
Duomenų lapai: 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
80-CBSFN-5.0X5.0X1.2 specifikacijos
Dalies numeris 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2--80S20--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2625 pcs Duomenų lapas 80-CBSFN-5.0X5.0X1.2.pdf
Plotis - apskritai 5.000" (127.00mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 1.200" (30.48mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 5.000" (127.00mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount