80-CBSFN-3.25X3.75X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
80-CBSFN-3.25X3.75X1.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 80-CBSFN-3.25X3.75X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 80-CBSFN-3.25X3.75X1.0--80S19--C
Duomenų lapai: 80-CBSFN-3.25X3.75X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
80-CBSFN-3.25X3.75X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 80-CBSFN-3.25X3.75X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 80-CBSFN-3.25X3.75X1.0--80S19--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2797 pcs Duomenų lapas 80-CBSFN-3.25X3.75X1.0.pdf
Plotis - apskritai 3.250" (82.55mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 80-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.750" (95.25mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.250" (82.55mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount