59-CBSF-2.0X3.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 59-CBSF-2.0X3.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 59-CBSF-2.0X3.5X0.50--59S134--CI
Duomenų lapai: 59-CBSF-2.0X3.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
59-CBSF-2.0X3.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 59-CBSF-2.0X3.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 59-CBSF-2.0X3.5X0.50--59S134--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5314 pcs Duomenų lapas 59-CBSF-2.0X3.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Kiti vardai 59-CBSF-2.0X3.5X0.50
59-CBSF-2.0X3.5X0.50-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole