59-CBSAP-2.25X2.25X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 59-CBSAP-2.25X2.25X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 59-CBSAP-2.25X2.25X0.5--59S139--
Duomenų lapai: 59-CBSAP-2.25X2.25X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
59-CBSAP-2.25X2.25X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 59-CBSAP-2.25X2.25X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 59-CBSAP-2.25X2.25X0.5--59S139-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3863 pcs Duomenų lapas 59-CBSAP-2.25X2.25X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole