54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75--54S187--
Duomenų lapai: 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75 specifikacijos
Dalies numeris 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75--54S187-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2746 pcs Duomenų lapas 54-CBSFPD-3.0X5.0X0.75.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.750" (19.05mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole