54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7--54S473--CI
Duomenų lapai: 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
54-CBSFP-3.0X3.0X0.7 specifikacijos
Dalies numeris 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7--54S473--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3163 pcs Duomenų lapas 54-CBSFP-3.0X3.0X0.7.pdf
Plotis - apskritai 3.000" (76.20mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.700" (17.78mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.000" (76.20mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Through Hole