53-CBSF-2.5X5.0X0.55
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSF-2.5X5.0X0.55
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas BOARD SHIELD 5.0X2.5" 2PIECE
Duomenų lapai: 53-CBSF-2.5X5.0X0.55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSF-2.5X5.0X0.55 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSF-2.5X5.0X0.55 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas BOARD SHIELD 5.0X2.5" 2PIECE "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4282 pcs Duomenų lapas 53-CBSF-2.5X5.0X0.55.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.550" (13.97mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole