53-CBSF-2.0X6.5X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSF-2.0X6.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSF-2.0X6.5X0.50--53S323--CI
Duomenų lapai: 53-CBSF-2.0X6.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
53-CBSF-2.0X6.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSF-2.0X6.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSF-2.0X6.5X0.50--53S323--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3205 pcs Duomenų lapas 53-CBSF-2.0X6.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Kiti vardai 53-CBSF-2.0X6.5X0.50
53-CBSF-2.0X6.5X0.50-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 6.500" (165.10mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 6.500" (165.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole