53-CBSF-1.0X2.5X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSF-1.0X2.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSF-1.0X2.5X0.5--53S143--CIR
Duomenų lapai: 53-CBSF-1.0X2.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
53-CBSF-1.0X2.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSF-1.0X2.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSF-1.0X2.5X0.5--53S143--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5040 pcs Duomenų lapas 53-CBSF-1.0X2.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole