53-CBSF-1.0X2.0X0.8
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 53-CBSF-1.0X2.0X0.8
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 53-CBSF-1.0X2.0X0.8--53S272--CIR
Duomenų lapai: 53-CBSF-1.0X2.0X0.8.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
53-CBSF-1.0X2.0X0.8 specifikacijos
Dalies numeris 53-CBSF-1.0X2.0X0.8 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 53-CBSF-1.0X2.0X0.8--53S272--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4722 pcs Duomenų lapas 53-CBSF-1.0X2.0X0.8.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 50-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.800" (20.32mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole