49-CBSF-0.5X1.0X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSF-0.5X1.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSF-0.5X1.0X0.4.--49S94--CIR
Duomenų lapai: 49-CBSF-0.5X1.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
49-CBSF-0.5X1.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSF-0.5X1.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSF-0.5X1.0X0.4.--49S94--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 7904 pcs Duomenų lapas 49-CBSF-0.5X1.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 0.500" (12.70mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 49-CBSF-0.5X1.0X0.4.
49-CBSF-0.5X1.0X0.4.-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole