49-CBSADV-3.5X3.5X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 49-CBSADV-3.5X3.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 49-CBSADV-3.5X3.5X0.4--49S269--C
Duomenų lapai: 49-CBSADV-3.5X3.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
49-CBSADV-3.5X3.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 49-CBSADV-3.5X3.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 49-CBSADV-3.5X3.5X0.4--49S269--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2755 pcs Duomenų lapas 49-CBSADV-3.5X3.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 3.500" (88.90mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Through Hole