48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5--48S72--
Duomenų lapai: 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5--48S72-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3640 pcs Duomenų lapas 48-CBSFSV2-1.25X1.5X0.5.pdf
Plotis - apskritai 1.250" (31.75mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 1.500" (38.10mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.250" (31.75mm) X 1.500" (38.10mm) Vent Holes in Pattern Through Hole