48-CBSF-1.0X2.75X0.4
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 48-CBSF-1.0X2.75X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 48-CBSF-1.0X2.75X0.4--48S73--CIR
Duomenų lapai: 48-CBSF-1.0X2.75X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
48-CBSF-1.0X2.75X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 48-CBSF-1.0X2.75X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 48-CBSF-1.0X2.75X0.4--48S73--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5417 pcs Duomenų lapas 48-CBSF-1.0X2.75X0.4.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole