44-CBSA-2.0X2.0X0.55
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSA-2.0X2.0X0.55
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSA-2.0X2.0X0.55--44S73--CIR
Duomenų lapai: 44-CBSA-2.0X2.0X0.55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
44-CBSA-2.0X2.0X0.55 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSA-2.0X2.0X0.55 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSA-2.0X2.0X0.55--44S73--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4144 pcs Duomenų lapas 44-CBSA-2.0X2.0X0.55.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.550" (13.97mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole