44-CBSA-2.0X2.0X0.5
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 44-CBSA-2.0X2.0X0.5
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 44-CBSA-2.0X2.0X0.5.--44S220--CI
Duomenų lapai: 44-CBSA-2.0X2.0X0.5.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
44-CBSA-2.0X2.0X0.5 specifikacijos
Dalies numeris 44-CBSA-2.0X2.0X0.5 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 44-CBSA-2.0X2.0X0.5.--44S220--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3981 pcs Duomenų lapas 44-CBSA-2.0X2.0X0.5.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 44-CBSA-2.0X2.0X0.5.
44-CBSA-2.0X2.0X0.5.-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm)
Aukštis - apskritai 0.500" (12.70mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole