40X-CBS-2.0X3.5X0.41
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40X-CBS-2.0X3.5X0.41
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40X-CBS-2.0X3.5X0.41--40X920--CI
Duomenų lapai: 40X-CBS-2.0X3.5X0.41.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
40X-CBS-2.0X3.5X0.41 specifikacijos
Dalies numeris 40X-CBS-2.0X3.5X0.41 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 40X-CBS-2.0X3.5X0.41--40X920--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 8328 pcs Duomenų lapas 40X-CBS-2.0X3.5X0.41.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.500" (88.90mm) Aukštis - apskritai 0.410" (10.41mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 3.500" (88.90mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount