40X-CBS-2.0X2.25X0.6
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40X-CBS-2.0X2.25X0.6
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40X-CBS-2.0X2.25X0.6--40X1136--C
Duomenų lapai: 40X-CBS-2.0X2.25X0.6.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
45 pcs
  • Pranešimas
40X-CBS-2.0X2.25X0.6 specifikacijos
Dalies numeris 40X-CBS-2.0X2.25X0.6 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 40X-CBS-2.0X2.25X0.6--40X1136--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 9453 pcs Duomenų lapas 40X-CBS-2.0X2.25X0.6.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.250" (57.15mm) Aukštis - apskritai 0.600" (15.24mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount