40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFP-0.75X2.5X0.4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4--40S46--CI
Duomenų lapai: 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
40-CBSFP-0.75X2.5X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4--40S46--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3321 pcs Duomenų lapas 40-CBSFP-0.75X2.5X0.4.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount