40-CBSFN-3.5X4.75X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
40-CBSFN-3.5X4.75X0.4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 40-CBSFN-3.5X4.75X0.40--40S37--C
Duomenų lapai: 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
40-CBSFN-3.5X4.75X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 40-CBSFN-3.5X4.75X0.40--40S37--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2729 pcs Duomenų lapas 40-CBSFN-3.5X4.75X0.4.pdf
Plotis - apskritai 3.500" (88.90mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 40-CBS
Kiti vardai 40-CBSFN-3.5X4.75X0.40
40-CBSFN-3.5X4.75X0.40-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 4.750" (120.65mm)
Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 3.500" (88.90mm) X 4.750" (120.65mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount