29-CBSF-2.0X4.0X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSF-2.0X4.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSF-2.0X4.0X0.2--29S146--CIR
Duomenų lapai: 29-CBSF-2.0X4.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
29-CBSF-2.0X4.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSF-2.0X4.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSF-2.0X4.0X0.2--29S146--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10028 pcs Duomenų lapas 29-CBSF-2.0X4.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 4.000" (101.60mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 4.000" (101.60mm) Vent Holes in Pattern Through Hole