29-CBSF-2.0X2.5X0.44
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 29-CBSF-2.0X2.5X0.44
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 29-CBSF-2.0X2.5X0.44--29S197--CI
Duomenų lapai: 29-CBSF-2.0X2.5X0.44.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
29-CBSF-2.0X2.5X0.44 specifikacijos
Dalies numeris 29-CBSF-2.0X2.5X0.44 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 29-CBSF-2.0X2.5X0.44--29S197--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5355 pcs Duomenų lapas 29-CBSF-2.0X2.5X0.44.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.440" (11.18mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole