24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4--24S725--C
Duomenų lapai: 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4 specifikacijos
Dalies numeris 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4--24S725--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2676 pcs Duomenų lapas 24S-CBSFN-2.5X5.0X0.4.pdf
Plotis - apskritai 2.500" (63.50mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 5.000" (127.00mm) Aukštis - apskritai 0.400" (10.16mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.500" (63.50mm) X 5.000" (127.00mm) Vent Holes in Pattern Through Hole