24S-CBSF-4.0X6.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24S-CBSF-4.0X6.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24S-CBSF-4.0X6.0X0.2--24S660--CI
Duomenų lapai: 24S-CBSF-4.0X6.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24S-CBSF-4.0X6.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24S-CBSF-4.0X6.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24S-CBSF-4.0X6.0X0.2--24S660--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3323 pcs Duomenų lapas 24S-CBSF-4.0X6.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 4.000" (101.60mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 6.000" (152.40mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 4.000" (101.60mm) X 6.000" (152.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole