24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275--24S647
Duomenų lapai: 24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275--24S647 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4014 pcs Duomenų lapas 24-CBSFSV-1.75X2.0X0.275.pdf
Plotis - apskritai 1.750" (44.45mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm)
Aukštis - apskritai 0.275" (6.99mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.750" (44.45mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Through Hole