24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2--24S566-
Duomenų lapai: 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2--24S566- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4808 pcs Duomenų lapas 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.750" (44.45mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.750" (44.45mm) Vent Holes in Pattern Through Hole