24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-1.0X3.75X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-1.0X3.75X0.20--24S569--C
Duomenų lapai: 24-CBSF-1.0X3.75X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
55 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-1.0X3.75X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-1.0X3.75X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-1.0X3.75X0.20--24S569--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 10227 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-1.0X3.75X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Kiti vardai 24-CBSF-1.0X3.75X0.20
24-CBSF-1.0X3.75X0.20-ND
Montavimo tipas Through Hole
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 3.750" (95.25mm)
Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 3.750" (95.25mm) Vent Holes in Pattern Through Hole