24-CBSF-1.0X2.5X0.3
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 24-CBSF-1.0X2.5X0.3
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 24-CBSF-1.0X2.5X0.3--24S323--CIR
Duomenų lapai: 24-CBSF-1.0X2.5X0.3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
24-CBSF-1.0X2.5X0.3 specifikacijos
Dalies numeris 24-CBSF-1.0X2.5X0.3 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 24-CBSF-1.0X2.5X0.3--24S323--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4830 pcs Duomenų lapas 24-CBSF-1.0X2.5X0.3.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.300" (7.62mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Through Hole