20S-CBSF-1.0X2.5X0.2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20S-CBSF-1.0X2.5X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20S-CBSF-1.0X2.5X0.2--20S170--CI
Duomenų lapai: 20S-CBSF-1.0X2.5X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
20S-CBSF-1.0X2.5X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 20S-CBSF-1.0X2.5X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20S-CBSF-1.0X2.5X0.2--20S170--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5049 pcs Duomenų lapas 20S-CBSF-1.0X2.5X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.500" (63.50mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.500" (63.50mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount