20S-CBSF-0.75X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20S-CBSF-0.75X2.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20S-CBSF-0.75X2.0X0.2--20S990--C
Duomenų lapai: 20S-CBSF-0.75X2.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
20S-CBSF-0.75X2.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 20S-CBSF-0.75X2.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20S-CBSF-0.75X2.0X0.2--20S990--C "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5624 pcs Duomenų lapas 20S-CBSF-0.75X2.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount