20-CBSF-0.5X0.75X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
20-CBSF-0.5X0.75X0.2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSF-0.5X0.75X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSF-0.5X0.75X0.2--20S560--CI
Duomenų lapai: 20-CBSF-0.5X0.75X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
20-CBSF-0.5X0.75X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSF-0.5X0.75X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSF-0.5X0.75X0.2--20S560--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4994 pcs Duomenų lapas 20-CBSF-0.5X0.75X0.2.pdf
Plotis - apskritai 0.500" (12.70mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 0.750" (19.05mm) Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.500" (12.70mm) X 0.750" (19.05mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount