20-CBSASV-1.0X2.0X0.22
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22--20S591--
Duomenų lapai: 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
20-CBSASV-1.0X2.0X0.22 specifikacijos
Dalies numeris 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22--20S591-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3596 pcs Duomenų lapas 20-CBSASV-1.0X2.0X0.22.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 20-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm) Aukštis - apskritai 0.220" (5.59mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount