14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13--14R295
Duomenų lapai: 14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13 specifikacijos
Dalies numeris 14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13--14R295 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3596 pcs Duomenų lapas 14R-CBSFSV-0.75X1.0X0.13.pdf
Plotis - apskritai 0.750" (19.05mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 1.000" (25.40mm) Aukštis - apskritai 0.130" (3.30mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 0.750" (19.05mm) X 1.000" (25.40mm) Vent Holes in Pattern Through Hole