14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0--14R388--
Duomenų lapai: 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0 specifikacijos
Dalies numeris 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0--14R388-- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 3654 pcs Duomenų lapas 14R-CBSFP-2.0X2.75X1.0.pdf
Plotis - apskritai 2.000" (50.80mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 1.000" (25.40mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Through Hole