10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145--10S92
Duomenų lapai: 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145.pdf
  • Pranešimas
10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145 specifikacijos
Dalies numeris 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145--10S92 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 21291 pcs Duomenų lapas 10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.250" (82.55mm) Aukštis - apskritai 0.145" (3.68mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.250" (82.55mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount