10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13--10S62-
Duomenų lapai: 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13 specifikacijos
Dalies numeris 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13--10S62- "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 4142 pcs Duomenų lapas 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13.pdf
Plotis - apskritai 2.250" (57.15mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 2.750" (69.85mm) Aukštis - apskritai 0.130" (3.30mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.250" (57.15mm) X 2.750" (69.85mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount