10-CBSF-2.75X3.0X0.13
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10-CBSF-2.75X3.0X0.13
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 10-CBSF-2.75X3.0X0.13--10S16--CI
Duomenų lapai: 10-CBSF-2.75X3.0X0.13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
10-CBSF-2.75X3.0X0.13 specifikacijos
Dalies numeris 10-CBSF-2.75X3.0X0.13 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 10-CBSF-2.75X3.0X0.13--10S16--CI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5727 pcs Duomenų lapas 10-CBSF-2.75X3.0X0.13.pdf
Plotis - apskritai 2.750" (69.85mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Ilgis - bendras 3.000" (76.20mm) Aukštis - apskritai 0.130" (3.30mm)
Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 2.750" (69.85mm) X 3.000" (76.20mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount