10-CBSF-1.0X2.0X0.2
Leader Tech Inc. Leader Tech Inc.
Leader Tech Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 10-CBSF-1.0X2.0X0.2
Gamintojas / Gamintojas: Leader Tech Inc.
Prekės aprašymas 10-CBSF-1.0X2.0X0.20--10S05--CIR
Duomenų lapai: 10-CBSF-1.0X2.0X0.2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
10-CBSF-1.0X2.0X0.2 specifikacijos
Dalies numeris 10-CBSF-1.0X2.0X0.2 Gamintojas Leader Tech Inc.
apibūdinimas 10-CBSF-1.0X2.0X0.20--10S05--CIR "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 5540 pcs Duomenų lapas 10-CBSF-1.0X2.0X0.2.pdf
Plotis - apskritai 1.000" (25.40mm) Ventiliacija Vent Holes in Pattern
Įveskite Shield, 2-Piece Serija 10-CBS
Kiti vardai 10-CBSF-1.0X2.0X0.20
10-CBSF-1.0X2.0X0.20-ND
Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras 2.000" (50.80mm)
Aukštis - apskritai 0.200" (5.08mm) Išsamus aprašymas RF Shield Shield, 2-Piece 1.000" (25.40mm) X 2.000" (50.80mm) Vent Holes in Pattern Surface Mount