TYS40121R0N-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS40121R0N-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS40121R0N-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 1.65A 50 MOHM SMD
Duomenų lapai: 1.TYS40121R0N-10.pdf2.TYS40121R0N-10.pdf
  • Pranešimas
TYS40121R0N-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS40121R0N-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 1UH 1.65A 50 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 319131 pcs Duomenų lapas 1.TYS40121R0N-10.pdf2.TYS40121R0N-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS4012
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2659-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 120MHz Išsamus aprašymas 1µH Shielded Inductor 1.65A 50 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 50 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.65A
Dabartinis - sodrumas 2.61A