TYS30156R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
TYS30156R8M-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS30156R8M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 850MA 200 MOHM
Duomenų lapai: TYS30156R8M-10.pdf
  • Pranešimas
TYS30156R8M-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS30156R8M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 850MA 200 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 390398 pcs Duomenų lapas TYS30156R8M-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS3015
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-2655-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.067" (1.70mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 39MHz Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Inductor 850mA 200 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 200 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 850mA
Dabartinis - sodrumas 850mA