TYS252010L6R8M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS252010L6R8M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8UH 590MA 896 MOHM
Duomenų lapai: TYS252010L6R8M-10.pdf
  • Pranešimas
TYS252010L6R8M-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS252010L6R8M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 6.8UH 590MA 896 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 269424 pcs Duomenų lapas TYS252010L6R8M-10.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas 1008 (2520 Metric) Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS252010L
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 1008 (2520 Metric)
Kiti vardai 240-2616-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 6.8µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 32MHz Išsamus aprašymas 6.8µH Shielded Inductor 590mA 896 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC rezistorius (DCR) 896 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 590mA
Dabartinis - sodrumas 780mA