TYS252010L3R3M-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TYS252010L3R3M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 900MA 328 MOHM
Duomenų lapai: TYS252010L3R3M-10.pdf
  • Pranešimas
TYS252010L3R3M-10 specifikacijos
Dalies numeris TYS252010L3R3M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 900MA 328 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 283365 pcs Duomenų lapas TYS252010L3R3M-10.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ekranavimas Shielded Serija TYS
Reitingai AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Nonstandard
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas 48MHz
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 900mA 328 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 328 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 900mA Dabartinis - sodrumas 1.05A