MI1812K121R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
MI1812K121R-10 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MI1812K121R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN
Duomenų lapai: 1.MI1812K121R-10.pdf2.MI1812K121R-10.pdf3.MI1812K121R-10.pdf4.MI1812K121R-10.pdf
  • Pranešimas
MI1812K121R-10 specifikacijos
Dalies numeris MI1812K121R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 120 OHM 1812 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija MI
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai 240-2422-2
MI1812K121R10
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Linijų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Varža @ dažnumas 120 Ohms @ 100MHz Aukštis (maks.) 0.065" (1.65mm)
Filtro tipas Power Line DC rezistorius (DCR) (maks.) 55 mOhm
Dabartinis įvertinimas (maks.) 1.5A