MI1206L601R-10
Laird TechnologiesLaird Technologies
Laird Technologies
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MI1206L601R-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN
Duomenų lapai: 1.MI1206L601R-10.pdf2.MI1206L601R-10.pdf3.MI1206L601R-10.pdf
  • Pranešimas
MI1206L601R-10 specifikacijos
Dalies numeris MI1206L601R-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FERRITE BEAD 600 OHM 1206 1LN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 717438 pcs Duomenų lapas 1.MI1206L601R-10.pdf2.MI1206L601R-10.pdf3.MI1206L601R-10.pdf
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija MI
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Linijų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža @ dažnumas 600 Ohms @ 100MHz
Aukštis (maks.) 0.043" (1.10mm) Filtro tipas Power Line
DC rezistorius (DCR) (maks.) 80 mOhm Dabartinis įvertinimas (maks.) 2A