MGA05031R0M-10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGA05031R0M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 1UH 7A 15MOHM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MGA05031R0M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGA05031R0M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 1UH 7A 15MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 98553 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MGA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-3001-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 1µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 1µH Unshielded Molded Inductor 7A 15 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 15 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 7A Dabartinis - sodrumas 11A