MGA0502R47M-10
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MGA0502R47M-10
Gamintojas / Gamintojas: Laird Technologies
Prekės aprašymas FIXED IND 0.47UH 10.5A 9OHM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MGA0502R47M-10 specifikacijos
Dalies numeris MGA0502R47M-10 Gamintojas Laird Technologies
apibūdinimas FIXED IND 0.47UH 10.5A 9OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 94364 pcs Duomenų lapas
Įveskite Molded Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.213" W (5.70mm x 5.40mm)
Ekranavimas Unshielded Serija MGA
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 240-3000-6 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz
Induktyvumas 470nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - funkcijos -
Išsamus aprašymas 470nH Unshielded Molded Inductor 10.5A 9 mOhm Max Nonstandard DC rezistorius (DCR) 9 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 10.5A Dabartinis - sodrumas 15.5A